You are currently viewing 12 valandų  verslumo ir inovacijų stovykla

12 valandų verslumo ir inovacijų stovykla

1

Spalio 10 d. BLC verslo lyderių centre vyko „12 valandų verslumo ir inovacijų stovykla“, kurią organizavo Lietuvos Junior Achivement organizacija. Stovykloje  dalyvavo ir mūsų mokyklos gimnazistai: Vytautas Šergelis ir Lukas Rymonis (1f kl.) bei Gabrielė Jankovaitė ir Ugnė Širvaitytė (3 d kl.). Čia mokiniai sprendė iššūkį: „Kaip ugdyti jaunų žmonių medijų raštingumą?“

Pasiskirstę į komandas, dalyviai intensyviai dirbo: generavo verslo idėjas, kūrė verslo planus, atliko įvairias užduotis bei klausėsi patyrusių pranešėjų iš verslo bendruomenės. Komanda, kuriai atstovavo Gabrielė Jankovaitė, pristatė internetinių tinklų apsaugos priemones. Už šitą verslo idėją komanda laimėjo antrąją vietą.

Dalyvavimas šioje stovykloje mokinius padrąsino pradėti mokomųjų bendrovių (MMB) veiklą ir įgyvendinti savo verslo idėjas.

Šaunuoliai mokiniai, kad pasirinkote dieną praleisti aktyviai ir prasmingai!