You are currently viewing Dainų šventė!

Dainų šventė!

Liepos 1-6 dienomis mūsų gimnazijos mišrus choras ,,Aušra“  išvyko į Vilnių į Dainų šventę „Vardan tos…“ .  Į Lietuvos šimtmečio dainų šventę atvyko itin gausi pasaulio lietuvių kolektyvų delegacija – per 1700 dalyvių iš 16 pasaulio šalių: Airijos, Argentinos, Australijos, Austrijos, Belgijos, Brazilijos, Didžiosios Britanijos, JAV, Kanados, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos, Ukrainos, Urugvajaus, Vokietijos. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės savimi, kad ir mūsų choras buvo tos nuostabios ir įsimintinos Dainų šventės ,,Vardan tos…“ dalyviai. Buvo nepakartojamas jausmas dainuoti tokioje gausioje minioje, jaudino kiekviena išjausta daina, o atliekant himną, šiurpuliai varstė kūną, matant visus Pasaulio Lietuvius susitelkusius giedojimui. Šis jausmas man ir mano mokiniams tikrai išliks ilgam. Ir labai didžiuojamės, kad mums teko būti šios Šimtmečio Dainų šventės dalimi. Ačiū vaikams už jūsų ryžtą, už meilę muzikai, dainai. Mums visiems buvo gera kartu.

Muzikos mokytojas Dainius Druskis

Nuotraukų galerija