You are currently viewing Kūrybinė-projektinė diena „Mokomės kurdami”

Kūrybinė-projektinė diena „Mokomės kurdami”

2 d klasės mokiniai (klasės vadovė R.Bačytė)  jau antrus metus dalyvauja ASU sumanaus moksleivio akademijos veikloje. Šio užsiėmimo metu dar geriau pažino vienas kitą, išmoko inovatyvių daiktų kūrimo metodų.

2e klasės mokiniai (klasės vadovė Roma Kvedarienė) lankėsi Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centre. Gimnazistai susipažino su grožio ir sveikatos krypties specialybėmis, bendravo su šių specialybių atstovais, apžiūrėjo profesinio rengimo patalpas.

4f klasės mokiniai (klasės vadovė Aušra Česnauskienė) dalyvavo Kauno kameriniame teatre organizuotame socialinio projekto „Rinkis gyvenimą” baigiamajame renginyje. Buvo aptariamos vaidybinės situacijos ir ieškoma geriausių ir teisingiausių sprendimo būdų.

1d klasės mokiniai (klasės vadovė R.Veličkienė) vykdė prasmingas edukacines veiklas šalies sostinėje Vilniuje. Pirmoji edukacinė veikla „Triukšmo įgarsinimas kino filmuose” vyko Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje. Legendinis garso operatorius, įgarsinęs daug lietuviškų dokumentinių filmų, Vidmantas Kazlauskas papasakojo apie garso operatoriaus darbo specifiką, supažindino su technika, naudota sovietmečiu. Vėliau mokiniai turėjo unikalią galimybę patys įgarsinti ekrane matomus vaizdus naudodami pačias paprasčiausias buitines priemones.

Popiet apsilankėme technikos muziejuje. Su gidu dalyvavome edukacinėje veikloje „Kaip Tomui įsižiebė lemputė”. Iš pradžių susipažinome su elektros fenomeno istorija, o po to mokiniams buvo suteikta galimybė atlikti fizikos laboratorinį darbą, kurio metu visiems pavyko sujungti elektros grandinę ir įžiebti savo lemputę.

2 b klasės mokiniai (klasės vadovė E.Railė) lankėsi fleksografijos spaustuvėje „Aurika“.