Susitikimas su Rūta Galijotaite

20180328_141106
Rūta Galijotaite ir 4f klasė

Renginių ciklas „Išleidžiant 100-ąją gimnazistų laidą“:

besiruošdami Kauno „Aušros“ gimnazijos 100-o laidų šventei 4f klasės mokiniai sulaukė malonaus susitikimo su buvusia aušroke, 88-osios laidos abituriente Rūta Galijotaite.Viešnia pasidalino prisiminimais apie gimnaziją, mokytojus, pasirinktus dalykus, savo sėkmes ir nesėkmes, patirtas gimnazijoje ir vėliau. Mergina iki šiol jaučia dėkingumą gimnazijos mokytojai Rimai Skirgailienei  už jai suteiktas biologijos žinias, visokeriopą mokytojos pagalbą gilinantis į dalyką.  Rūta papasakojo savo sėkmės istoriją.

Baigusi gimnaziją Rūta pasirinko farmacijos studijas Kauno medicinos institute ir jas baigusi trumpai dirbo pagal specialybę Kaune. Tuo pat metu ji intensyviai mokėsi norvegų kalbos. Jau po metų išvyko į Lilehamerio miestą Norvegijoje ir ten įsikūrusi pradėjo dirbti farmacininke. Pradžia buvo nelengva, bet begalinis užsispyrimas ir tikslo siekimas leido merginai įsitvirtinti darbe ir atšiaurioje skandinaviškoje aplinkoje. Šiuo metu Rūta dirba vaistinėje Norvegijos sostinėje Osle. Mergina planuoja savo ateitį svetur, nors paminėjo ir gyvenimo Norvegijoje trūkumus.

Šiandieniniams abiturientams susitikimas su buvusia gimnaziste buvo malonus ir naudingas. Ketvirtokai turėjo puikią galimybę pabendrauti su žmogumi, kuris nepasižymėjo  itin dideliais gabumais mokykloje, bet pasiekė tikrai daug. Rūta atsisveikino kiekvienam linkėdama sėkmės ir priminė, kad žmogaus sėkmė priklauso nuo jo pastangų ir sunkaus darbo; dirbti negailint savęs reikia jau mokykloje ir studijų metais.